Paula Tooths

گواهان:
صداها، چهره‌ها و مدارج علمی تحصیلی طرفداران و حامیان سبک و جنبش Fronteversimo
پائولا توتسPaula Tooths
(روزنامه‌نگار، تهیه کننده، نویسنده)

Paula Tooths پائولا توتس در برزیل به دنیا آمد و در لندن زندگی می‌کند، جایی که شرکت ارتباطات TOOTHS (TOOTHS Communication) را تأسیس کرد و خدماتی در زمینه روزنامه‌نگاری، تولید اجرایی و پوشش صوتی ارائه می‌دهد. او همچنین کتاب‌هایی منتشر کرده است و به عنوان سخنران انگیزشی کارمی‌کند. در توییتر، او بیش از 2 میلیون دنبال کننده دارد. در ویکی پدیا درباره‌ی او بیشتر بدانید.

مصاحبه‌ی روبرتو زادیک Roberto Zadik ‌ با پائولا توتس Paula Tooths پیرامون جنبش Fronteversismo

کدام نقاشی‌های سینیسکالکی مورد علاقه‌ی‌تان است و می‌توانید برداشت یا احساسی را درباره‌ی آن‌ها توضیح دهید؟
من گیوس Gius (نام هنری جوزپه سینیسکالکی) را به عنوان یک هنرمند دوست دارم. هنر او در مجموع، نبوغ است. شدید و سرشار از روح است. یکی از آثار هنری او که می‌توانم برجسته کنم، «کیمونو در فرانت ورسیمو» است، زیرا خودم را در آن می‌بینم. من سبک مورد علاقه‌ی خاصی ندارم اما معمولاً تصاویر روح‌نواز نظرم را به خود جلب می‌کند.

یکی از نقاشی‌های سینیسکالکی مورد علاقه‌ی شما،”Volo di pace” یا همان پرواز صلح است، نظر شما در مورد دین و معنویت چیست؟
شاهکار است. روستایی، طبیعی، صادقانه. مثل روحی است که برای آرامش فریاد می‌زند. پر از احساس است… توصیف هنر واقعاً دشوار است، حداقل برای من… هنر چیزی است که اگر معنی داشته باشد احساس می شود…

من اکانت توییتر شما را دیدم و از تعداد مخاطبین، بیش از 2 میلیون فالوور شگفت زده شدم، رمز موفقیت شما چیست؟
هیچ رازی برای آن وجود ندارد، جز تلاش سخت برای سال‌ها.

من خواندم که شما برزیلی هستید و در لندن زندگی می‌کنید. آیا دلتان برای کشورتان تنگ شده‌است؟ نظر شما در مورد لندن چیست؟ من کتابی از داستان‌ها Soulcity1.2 (روح شهرها)، نوشتم و از طرفداران پر و پا قرص بیتلز، ملکه و پاپ بریتانیا و بوسا نوا Bossa Nova))، وینیسیو د موراس (Vinicio De Moraes) و کالیدوسکوپ ) (Kaleidoscopeهستم. آیا موسیقیدان انگلیسی یا برزیلی مورد علاقه‌ای دارید؟

همانطور ‌که احتمالاً خوانده‌اید، من در برزیل به دنیا آمدم، اما از آنجایی که من دختر یک خانواده‌ی ایتالیایی هستم، برزیل را “کشور خودم” نمی‌نامم زیرا ارتباط با آن بسیار دشوار است، چون من به عنوان یک ایتالیایی واقعی بزرگ شده‌ام. من لندن را دوست دارم و این دلیل اصلی نزدیک به دو دهه زندگی من در آن‌جا می‌باشد. من از طرفداران بیتلز نیستم، اما عاشق ملکه و پاپ بریتانیا هستم… و موسیقی محبوب برزیلی مورد علاقه‌ی من نیست… من عاشق Rock’n’ Roll (راک اند رول) … (پینک فلوید) PinkFloyd، (نیروانا) Nirvana، (رم) REM، Smashing Pumpkins، MeatLoaf (میتلوف) و… هستم و انتخاب تنها یکی از آن‌ها دشوار است. من همچنین عاشق بون جووی، U2، cher، واسکو روسی، رناتو زیرو هستم. من هم با گوش دادن به آنها بزرگ شدم… انتخاب‌های ایتالیایی مانند فابریزیو د آندره یا جووانوتی، احتمالاً تحت تأثیر خانواده‌ی من است و من اغلب زمانی‌که در ایتالیا زندگی می‌کردم، به آن‌ها گوش می‌‌دادم.