Lori Mixson

گواهان:
صداها، چهره‌ها و مدارج علمی تحصیلی طرفداران و حامیانسبک و جنبش Fronteversimo

لوری میکسون Lori Mixson (کارشناس بازاریابی و ارتباطات)
مصاحبه‌ی روبرتوزادیکRoberto Zadic با لوری میکسون Lori Mixon پیرامون آثار هنری سینیسکالکی Siniscalchi

جنبش Fronteversismo”” ایجاد شده توسط جوزپه سینیسکالکی و هنر او بیش از هر زمان دیگری جهانی می‌شود. در اینجا یک مصاحبه‌ی اختصاصی با لوری میکسون Lori Mixson ، مشاور بازاریابی مشهور و متخصص در ارتباطات و کسب و کار وجود دارد. پس از پائولا توتس Paula Tooth و نینا انصاری، یکی دیگر از شخصیت‌های خارجی بزرگ، گواه سینیسکالکی و نقاشی‌های شگفت‌انگیز اوست.
چند لینک در مورد Lori Mixson:
http://www.businessglory.com/exclusive-interview-with-lori-mixson-an-entrepreneur-woman-with-deep-texan-roots/

http://www.imdb.com/name/nm5275235

http://www.linkedin.com/pulse/lori-mixson-only-lone-star-tech-shine-texas-geoff-de-weaver
چه چیزی را در آثار جوزپه سینیسکالکی دوست دارید و کدام نقاشی‌ها مورد علاقه‌ی شماست؟
دو مورد: شب ماه کامل در جوتسو joetsu و صلح و طبیعت مورد علاقه‌ی من است اما همه‌‌ی آنها را دوست دارم.
در مورد جنبش Fronteversismo چه چیزی را می‌پسندید و نظرتان در مورد نقش تصاویر در بازاریابی و ارتباطات و در دنیای هنر چیست؟
اول از همه، لطفاً به من اجازه دهید بیان کنم که چقدر افتخار دارم که با چنین هنرمند و انسان باورنکردنی ارتباط داشته باشم! من معتقدم که جنبش Fronteversismo یک انحراف خوشایند از اخبار رایج و جامعه شناسی فعلی است. من دوست دارم مردم این فرصت را داشته باشند که از آثار شگفت انگیز Gius (نام هنری جوزپه سینیسکالکی) قدردانی کنند. من معتقدم سبک هنری او و هر یک از شاهکارهایش نه تنها قابلیت عرضه برای فروش را دارد بلکه درخور جایگاه جهانی نیز می‌باشد.
با توجه به تعهدی که برای حضور در فعالیت‌های اجتماعی دارید، آیا فکر می‌کنید که هنر جایگاه اجتماعی دارد و وضعیت نقاشان و سایر هنرمندان در جامعه‌ی امروز آمریکا چگونه است؟
من صادقانه معتقدم که آثار Gius جذابیت لازم برای حضور در عرصه‌ی جهانی را دارا می‌باشد. کار او ارزش نشر در سراسر جهان را دارد. من احساس می‌کنم که در ایالات متحده بازاری برای انتشار و عرضه‌ی شاهکارهای او وجود دارد و دوست دارم ناظر آن باشم که روزی Gius نامی آشنا در سراسر گیتی باشد.
آیا شما به نقاش خاصی علاقه‌مند هستید؟ نظر شما در مورد اهمیتی که سینیسکالکی در آثارش به دوران کودکی و طبیعت و مناظر می‌داد چیست؟ خیلی‌ها نوشتند که او شبیه ونسان ون گوگVincent Van Gogh بزرگ است، نظر شما در مورد این مقایسه و همانندی چیست؟
مطمئناً اکثراً تشابهی با ون گوگ می‌بینند، اما سینیسکالکی استعداد خودش را دارد و من قلب او را در کارش حس می‌کنم، جدا از هر مقایسه Gius معجزه‌ی خودش است، روح مهربانی که برکات بسیار شریفی را برای جهان و همه‌ی مردم آن می‌خواهد. هیچ چیز اصیل‌تر از صلح و عشق در مقیاس جهانی وجود ندارد. ما باید تمام تلاش خود را برای ایجاد تغییر انجام دهیم. من مفتخرم که به هر نحو کوچکی که ممکن است در این امر مشارکت نمایم.